XXXI Niedziela Zwykła

 

Strzeż duszy mojej w Twym pokoju Panie [Ps 131]

  1. W dniu dzisiejszym gościmy w naszej Parafii ks. diakona Piotra Kanarka, który modli się z nami i wygłosi do nas homilię. Ofiary dzisiaj składane na tacę przeznaczone będą na utrzymanie Seminarium Duchownego w Elblągu. Po Mszy Św. ks. diakon będzie rozprowadzał kalendarze seminaryjne na 2018 rok.

  2. W środę na godz. 18.oo zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca na Mszę Św. i zmianę tajemnic różańcowych.

  3. We środę i czwartek o 17.oo odbędą się katechezy przygotowujące młodzież do sakramentu bierzmowania.

  4. W czwartek [9 listopada] obchodzimy święto poświęcenia bazyliki laterańskiej – katedry biskupa Rzymu i matki wszystkich kościołów świata.

  5. W sobotę przypada Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę w naszym kościele o godz. 9.45.

  6. W listopadzie pamiętamy szczególnie o naszych bliskich zmarłych. Wypominki z różańcem codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą. Karty z wypominkami wyłożone na stole przy wyjściu z kościoła można składać do skrzyni przy prezbiterium. Msze Św. za zmarłych codziennie o 18.oo a w niedziele o 9.45.

  7. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych; wieczny odpoczynek…