XXX Niedziela Zwykła

Odmień znowu nasz los o Panie jak odmieniasz strumienie na południu [Psalm 126]

  1. W czwartek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Nie ma Mszy o godz. 12.3o. Po południu o godz. 14.oo – procesja żałobna na cmentarzach komunalnych.

  2. W piątek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 7oo, 9.45 – z procesją na cmentarzu przykościelnym, 16.3o z udziałem dzieci i 18.oo. Tego dnia od godz. 9.oo chorych z Komunią Św. odwiedzi ks. proboszcz, ks. Włodzimierz i ks. Kajetan, natomiast ks. Łukasz w sobotę.

  3. W sobotę po porannej Mszy Św. różaniec w intencji małżeństw i rodzin a o 21 Apel Jasnogórski.

  4. W dniach od 1 do 8 listopada, można uzyskać odpust za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.

  5. W listopadzie zapraszamy na wypominki – modlitwę w intencji naszych zmarłych – codziennie pół godz. przed wieczorną Mszą św. Karty wypominkowe w kopertach odnajdziemy na ławkach kościoła.

  6. Młodzież angażująca się w duszpasterstwie organizuje dla dzieci o godz. 18.oo Bal Wszystkich Świętych. Odbędzie się w kawiarence przy kościele św. Andrzeja Boboli. Uczestnicy zobowiązani są do przebrania się za dowolnego świętego poznając równocześnie jego życie. Zapisy w zakrystii, kancelarii lub drogą mailową na adres swiecisztum@gmail.com. Wpisowe wynosi 5 zł. Zachęcamy dzieci, żeby przyprowadziły też swoich rodziców, również przebranych za świętych.

  7. Za tydzień, w pierwszą niedzielę nowego miesiąca ofiary składane na tacę przeznaczone będą na prace remontowe naszego kościoła. Tego dnia przy wyjściu z kościoła będzie można nabyć kalendarze seminaryjne, które rozprowadzać będzie nasz kleryk Mateusz.

  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Gertrudę Lubowiecką i Katarzynę Kulas. Wieczny odpoczynek…