XXVI Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu wspominamy w liturgii: w poniedziałek św. Aniołów Stróżów, w środę św. Franciszka z Asyżu, w czwartek św. Faustynę Kowalską.

2. W miesiącu październiku nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o g. 16.30. Zachęcamy także do odmawiania różańca w naszych domach i rodzinach.

3. W rozpoczynającym się tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed i w trakcie Mszy św. Spowiedź dla dzieci o godz. 16.00.

4. W sobotę [7 października] we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej odbędzie się wydarzenie zatytułowane: Różaniec Do Granic. Jest to projekt, którego głównym założeniem jest otoczenie całej Polski modlitwą różańcową. Zapisy i szczegóły na stronie internetowej diecezji elbląskiej. Tego dnia po wieczornej Mszy św. spotkanie róż różańcowych naszej parafii.

5. Dziś przy drzwiach kościoła zbieramy do puszek ofiary na potrzeby Caritas diecezjalnej. Dziękujemy!