XXV Niedziela Zwykła

Żaden sługa nie może dwom panom służyć!

1. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: w poniedziałek – św. Ojca Pio – zakonnika, kapłana, stygmatyka, w czwartek – św. Kosmę i Damiana – lekarzy i męczenników, w piątek – św. Wincentego a’Paulo, w sobotę – św. Wacława męczennika.

2. W sobotę o godz.15.oo na Pl. Wolności w Sztumie zostanie odmówiona Koronka do miłosierdzia Bożego w ramach akcji: Modlitwa na ulicach miasta , w intencji naszej Ojczyzny.

3. Również w sobotę o 17.oo zostanie odprawiona Msza Św. w intencji absolwentów Liceum Medycznego rocznika 1979, nauczycieli i za zmarłych uczniów i profesorów.

4. W niedziele na Mszy Św. o 12.3o zostaną poświęcone różańce dla dzieci z klas III, które przygotowują się do I komunii św. Po Mszy odbędzie się spotkanie z rodzicami.