XXIX Niedziela Zwykła

 

  1. Dziś niedziela misyjna otwierająca tydzień misyjny. Dzisiejsze ofiary składane na tacę przeznaczone są na cele misyjne.

  2. W czwartek Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym p.w. św. Michała Archanioła, będzie obchodziła 20-lecie istnienia. Jest to święto także dla całej naszej parafii dlatego serdecznie zapraszamy na jubileuszową Mszę św. na godz. 18.oo i na wspólną agapę po Mszy św.

  3. W sobotę wspominamy św. apostołów Szymona i Judę Tadeusza. Tego dnia wyjątkowo nie odbędzie się zbiórka ministrancka

  4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: codziennie o godz. 17.3o. Różaniec dla dzieci we wtorek i piątek o g. 16.3o.

  5. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Kartki wypominkowe wyłożone są na ławkach i na stole przy wyjściu z kościoła. Prosimy o czytelne wypisanie imion zmarłych. Wypełnione karty można składać do skrzynek przy prezbiterium. Bardzo dziękuję ministrantom i młodzieży i wychowawczyni ze Szkolnego Koła Caritas z Barlewiczek za sprzątnięcie cmentarza parafialnego.

  6. Za tydzień, niedziela będzie w naszej parafii poświęcona tematowi małżeństwa sakramentalnego. Zachęcamy aby na Msze święte przychodzić wspólnie ze współmałżonkiem by odnowić przysięgę małżeńską, wysłuchać świadectw i poznać jedną z form duchowości i formacji małżeńskiej jaką wypracował Ruch Światło-Życie w Polsce.

  7. Młodzież i dzieci naszej parafii serdecznie zapraszają na charytatywny koncert poświęcony Maryi i świętym, który odbędzie się w Centrum Kultury Chrześcijańskiej na placu Wolności w najbliższą niedzielę o godz. 15.oo. Oprócz słuchania muzyki i wspólnej zabawy, będzie można wziąć udział w loterii fantowej oraz charytatywnej aukcji ciekawych przedmiotów. Młodzież pragnie w ten sposób zebrać fundusze na organizacje rekolekcji. Zachęcamy do wspierania młodzieży aktywnie działającej przy naszej parafii.

  8. Dekretem z dnia 16.10.br., ks. biskup Elbląski powołał na stanowisko wikariusza naszej parafii ks. Krystiana Krupę. Bardzo serdecznie witamy nowego kapłana w naszej wspólnocie i prosimy o modlitwę.

  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Alfreda Kostrubiec… Wieczny odpoczynek…