XXI Niedziela Zwykła

 

Ty jesteś Piotr – Opoka i na tej opoce zbuduję mój Kościół!

  1. W rozpoczynającym się tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi pół godz. przed i w trakcie Mszy św. o 7.oo i 18.oo. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania z tego sakramentu przed rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym. Tego dnia od godz. 9.oo, odwiedzimy naszych chorych z Komunią Św.

  2. 1 września modlimy się za ofiary II wojny światowej i o pokój na świecie.

  3. W sobotę po porannej Mszy Św. zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji rodzin i małżeństw.

  4. W sobotę z okazji 140- lecia objawień Maryjnych w Gietrzwałdzie od 14.3o rozpocznie się ogólnopolskie spotkanie młodzieży. Będzie część modlitewna i koncert zespołu „niemaGOtu”. Chętnych na wyjazd prosimy o kontakt z ks. Kajetanem. Apel Jasnogórski w naszym kościele, wyjątkowo będzie tydzień później, poprowadzony przez młodzież pielgrzymkową.

  5. Nadal możemy razem z Caritas Polska pomagać poszkodowanym w ostatnim czasie w wyniku burz i nawałnic. Za tydzień po każdej Mszy Św. zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na ten cel.

  6. Za tydzień będzie już Msza Św. z udziałem dzieci o godz. 12.3o. Tradycyjnie w pierwszą niedzielę nowego miesiąca, ofiary składane na tacę przeznaczone będą na prace remontowe kościoła.

  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Tadeusza Kosmowskiego. Wieczny odpoczynek..