XX Niedziela Zwykła

Szukaj pokoju i dąż do niego [Psalm 34]

1. W poniedziałek wspominamy w kalendarzu św. Bernarda z Clairvaux, we wtorek św. papieża Piusa X, w środę Najświętszą Maryję Pannę Królową, w piątek św. Bartłomieja.

2. W niedzielę [za tydzień] przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

3. W dniu dzisiejszym modlimy się w intencjach małżeństw i rodzin, z racji dorocznego odpustu ku czci Św. Rodziny w Ryjewie. Uroczysta suma odpustowa rozpocznie się o godz. 13.oo. O godz. 8.3o wyruszyła piesza pielgrzymka, o godz. 11.oo wyruszy pielgrzymka rowerowa i biegaczy.

4. Zapowiedzi przedślubne I

Dawid Maksymik – parafia Susz i Joanna Dulska – Sztum

5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Zygmunta Michalika, Zofię Ciesielską, Teresą Mazur, Józefa Barańskiego, Tadeusza Durę i Urszulę Grom. W piątek zmarł w Nowej Wsi Włodzimierz Krupa ojciec księdza Krystiana – pogrzeb odbędzie się w Postolinie w poniedziałek o godz. 13.oo. Pomódlmy się za tych zmarłych: Wieczny odpoczynek….