XIX Niedziela Zwykła

Idźcie na cały świat i nauczajcie wszystkie narody!

Dzisiaj ofiary składane na tacę, które przeznaczone są na wsparcie misjonarek i misjonarzy na całym świecie.

1. Dziś w całej Polsce obchodzimy Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny.

2. Jutro, 22 października przeżywamy liturgiczne wspomnienie św. Jan Pawła II.

3. W najbliższą sobotę odbędzie się w Elblągu V. sesja plenarna synodu diecezjalnego. Uczestników synodu otoczmy modlitwą.

4. Różaniec w naszym kościele odmawiamy w miesiącu październiku codziennie pół godz. przed wieczorną Mszą św. Różaniec dla dzieci we wtorek i piątek o g. 16.3o.

5. We wtorek, środę i czwartek na godz. 17.oo zapraszamy do domu parafialnego młodzież, na katechezę przygotowującą do bierzmowania.

6. Na ławkach zostały wyłożone w kopertach karty na wypominki w intencji naszych bliskich zmarłych. Wypełnione czytelnie możemy składać do skrzynek przy ołtarzu.

7. Od tygodnia na poddaszu kościoła trwają prace związane z zamontowaniem instalacji przeciwpożarowej.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy dzieci utracone i Albina Mykowskiego. Wieczny odpoczynek…