XII niedziela w ciągu roku

  1. W dzisiejszej Ewangelii słyszeliśmy o tym, że tłumy, które obserwowały działalność Pana Jezusa, zastanawiały się nad tym, kim On jest. I nam też nie wolno przejść obojętnie obok Jego osoby.

  2. Po Mszy Św. będzie okazja wesprzeć organizację Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, grupy ZANTYR Sztum. Przypominamy o spotkaniu przed pielgrzymką dzisiaj o godz. 19.oo.

  3. We wtorek o godz. 18.oo – Msza Święta wigilijna z uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W środę w tę uroczystość Msze Święte o godz. 7.oo i 18.oo.

  4. W piątek – zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Młodzież i dzieci szkolne oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców, a także pracowników administracji szkół, zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną o godz. 16.3o.

Wszyscy, którzy pragną przystąpić do spowiedzi św. z okazji zakończenia roku szkolnego, mogą to uczynić codziennie przed każdą Mszą Św.

  1. Za tydzień – po każdej Mszy Św. zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek dla wsparcia dzieci, które udadzą się na kolonie, organizowane przez Caritas.

  2. Zapowiedzi przedślubne:

II. Marcin Hałuszczak i Katarzyna Derbich – Utrecht

Krzysztof Henryk Górski i Marta Koszalińska – Sztum

  1. Krzysztof Andrzej Owczarz i Dorota Anna Kęsicka-Owczarz – cyw.związani, Sztum

Przemysław Moczodłowski i Marzena Owczarek – Sztum

Ireneusz Krystian Chełstowski i Beata Marzena Capek-Chełstowska – cyw. Związani, Sztum

Dariusz Bogdan Braliński i Katarzyna Witkowska – Sztum

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: Józef Lipiński, Mieczysław Korzeniewski i Irena Kamińska. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”.