Wielkanocna zbiórka Caritas 2019

W dniach 26 marca do 16 kwietnia trwała w sztumskich sklepach Wielkanocna Zbiórka Żywności przeprowadzona przez Parafialny Zespół Caritas we współpracy z dużą grupą wolontariuszy ze szkolnych kół Caritas oraz wolontariuszy dorosłych.

Mieszkańcy już tradycyjnie wsparli tę akcję. Sztumianie potrafią się dzielić Z zebranych produktów przygotowano paczki, które trafiły do potrzebujących. Dziękujemy darczyńcom bardzo serdecznie. Szczególne podziękowania należą się uczniom z Gimnazjum nr1 im. Jana Pawła II , Zespołu Szkół w Czerninie i młodzieży z Zespołu Szkół im. S. Staszica w Barlewiczkach i Zespołu Szkół im. J. Kasprowicza. Podziękowania składamy nauczycielom sprawującym opiekę nad wolontariuszami i kierownictwu oraz pracownikom  wielu punktów handlowych.

Wszystkim Bóg zapłać.