VII Niedziela Zwykła

Błogosław duszo moja Pana [Psalm 103]

1. We wtorek, środę i czwartek o godz. 17.oo w domu parafialnym odbędą się katechezy przed bierzmowaniem.

2. W środę przypada 9 rocznica śmierci ks. prałata Antoniego Kurowskiego. Zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00 w jego intencji.

3. W rozpoczynającym się tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca możliwość spowiedzi przed i podczas Mszy św. o godz. 7.oo, 16.3o i 18.oo. Tego dnia od godz. 9.oo odwiedzimy naszych chorych.

4. W sobotę po porannej Mszy św. różaniec w intencji rodzin i małżeństw a o 21.oo Apel Jasnogórski.

5. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego ciekawe artykuły: o Ks. Biskupie nominacie Wojciechu Skibickim, a także o diakonach stałych i nadzwyczajnych szafarzach Komunii świętej. Zachęcamy do lektury!

6. Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca, ofiary składane na tacę przeznaczone będą na cele remontowe naszego kościoła.

7. Uczniom, nauczycielom i wychowawcom, życzymy wielu darów Ducha Św. na kolejny czas nauki w szkole.