VI Niedziela Zwykła

  1. Tylko czerpiąc obficie ze stołu słowa Bożego i eucharystycznego, zostajemy uzdrowieni i umocnieni, aby świadczyć o Chrystusie wśród tych, do których On nas posyła. Pamiętajmy, że w każdym spotkaniu drugi człowiek potrzebuje naszej miłości. Nie będziemy jej mieli, jeśli nie ugruntujemy naszej przyjaźni z Panem Bogiem.

  1. W najbliższy wtorek, 14 lutego, przypada święto św. Cyryla, mnicha i św. Metodego, biskupa – apostołów Słowian i patronów Europy, a także wspomnienie św. Walentego – patrona zakochanych.
  2. W tym tygodniu, w środę i w czwartek o godz. 1700 swoje spotkania mają kandydaci do bierzmowania, których opiekunem jest ks. Piotr. Prosimy o zabranie ze sobą katechizmów.
  3. W dniach 24-26 lutego odbędzie się tzw. „Weekend dla zakochanych” w ramach kursu przedmałżeńskiego. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie swojego udziału poprzez stronę internetową naszej parafii.
  4. W tym tygodniu pożegnaliśmy zmarłych parafian Śp. Aleksandrę WYSOCKĄ i Śp. Jerzego LISS. Wieczny odpoczynek…