VI Niedziela Wielkanocy

1. Od dziś do środy trwają w Kościele kwartalne dni modlitwy o urodzaje.

2. W tym tygodniu obchodzimy Dzień Matki. Wszystkim Mamom dziękujemy za ich miłość, troskę i cierpliwość. Życzymy – błogosławieństwa i pokoju serca.

3. W piątek w katedrze św. Mikołaja w Elblągu o godz. 1600 – siedmiu alumnów naszego Seminarium przyjmie święcenia diakonatu, a w sobotę o godz. 1000 trzech diakonów otrzyma święcenia kapłańskie. Zachęcamy do modlitwy, obecności i udziału w tych uroczystościach.

4. Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o godz. 1730. Od najbliższego piątku do modlitwy tej, dołączamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zapraszamy.

5. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym p.w. Świętego Michała Archanioła ze Sztumu serdecznie zaprasza na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie, która odbędzie się jutro o godz. 1800.

6. W niedzielę za tydzień obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. Zapraszamy młodzież ze Sztumu i okolic na autokarowy wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży na polach Lednicy dnia 03.06.2017 roku. Koszt wyjazdu wynosi 35 zł. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Kajetanem.

8. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy Śp. Krystynę JABŁOŃSKĄ i Śp. Pelagię ŻÓŁDOWICZ. Wieczny odpoczynek…

9. Zapowiedzi przedślubne

Zapowiedź II

Paweł TREĆ, Sztum i Katarzyna Małgorzata BORKOWSKA, Posada

Zapowiedź I

Roman LUBIŃSKI, Sztum i Grażyna MILEWSKA, Sztum

Ktokolwiek wie o przeszkodach do zawarcia małżeństwa pomiędzy narzeczonymi proszony jest o kontakt z księdzem w kancelarii parafialnej.