V Niedziela Zwykła

Pan leczy złamanych na duchu i przewiązuje ich rany!

  1. Dzisiaj o 15.oo w domu parafialnym odbędzie się spotkanie dla małżeństw.

  2. Jutro, w poniedziałek [5 lutego], obchodzimy wspomnienie św. Agaty. Po Mszy św. poświęcenie chleba ku czci tej Świętej.

  3. W niedzielę za tydzień [11 lutego] przypada Światowy Dzień Chorego. Po Mszy św. o godz. 11.15 – błogosławieństwo chorych i cierpiących. Zapraszamy.

  4. W dniach 9-11 lutego br. odbędą się w Krynicy Morskiej rekolekcje-warsztaty dla małżeństw, których organizatorem jest Ośrodek Spotkań Małżeńskich diecezji elbląskiej. Spotkania Małżeńskie są ruchem rekolekcyjnym służącym umacnianiu i odnawianiu więzi małżeńskiej. Szczegółowe informacje o rekolekcjach na stronie internetowej diecezji elbląskiej.

  5. W piątek ks. Krystian i ks. proboszcz od godz. 9.oo odwiedzi chorych z Komunią Św.

  6. Życzymy dobrego wypoczynku dla dzieci, młodzieży i nauczycieli podczas trwających ferii zimowych.

  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Marię Połomską. Dotarła do nas informacja o śmierci byłego księdza wikariusza Piotra Konsalika. Nie znamy jeszcze terminu pogrzebu. Pomódlmy się za nich. Wieczny odpoczynek….