Uroczystość Wszystkich Świętych

  1. Dzisiaj w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. w naszym kościele o godz. 8.3o, 9.45, 11.15 i 18.00. O godz. 14.00 Procesja na cmentarzach komunalnych. Po procesji możliwość poświęcenia krzyży nagrobnych i pomników.

  2. Jutro – Dzień Zaduszny [Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych]. Msze św. o godz. 7.oo, 9.45 i procesja na cmentarzu parafialnym i o 18.oo. Od 1 do 8 listopada włącznie można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza i ofiarowanie modlitwy za zmarłych. Codziennie o 18.oo i w niedziele o 9.45 będzie odprawiana Msza Św. za zmarłych poleconych na kartach wypomionkowych.

  3. Wypominki z różańcem za zmarłych codziennie o 17.3o. Karty z wypominkami można składać do skrzyni przy prezbiterium.

  4. W najbliższą niedzielę będziemy gościli diakona z Elbląskiego Seminarium Duchownego, który wygłosi homilię i będzie rozprowadzał kalendarze seminaryjne na 2018 rok. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone będą na utrzymanie seminarium duchownego.