Uroczystość Ofiarowania Pańskiego

Ofiary w dniu dzisiejszym składane na tacę, przeznaczone będą na prace związane z badaniem i wymiana instalacji elektrycznej w naszym kościele. Dziękujemy za zrozumienie.

1. Przy Ośmiu Błogosławieństwach, które czytamy podczas dzisiejszej Eucharystii, towarzyszy nam zawsze jakieś zdziwienie i zachwyt. I nie jest to tylko zachwyt w wymiarze estetycznym. Osiem Błogosławieństw ma w sobie tego ducha, który łamie schematy zwykłego, pragmatycznego myślenia i wznosi nas ponad przeciętność.
2. W tym tygodniu swoje spotkanie będzie miała młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania roku pierwszego. Grupa pierwsza we wtorek o 17.oo, grupa druga w środę o 17.oo.
3. W najbliższy weekend odbędą się nauki przedmałżeńskie. Zainteresowane pary przygotowujące się do sakramentu małżeństwa, prosimy o zapisanie się poprzez stronę internetową naszej parafii.
4. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, przed Mszą Św. o 7.oo, 16.3o z udziałem dzieci i 18.oo. Chorych w piątek odwiedzi ks. proboszcz, ks. Maksymilian, w czwartek ks. Łukasz a w sobotę ks. Włodzimierz.
5. Dnia 15 lutego Mszą Świętą o godz.18.oo, w kościele św. Andrzeja Boboli rozpocznie się młodzieżowy bal karnawałowy. Bliższe informacje i zgłoszenia u ks. Maksymiliana.