Uroczystość Objawienia Pańskiego

Ujrzeliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie!

Dziś w pierwszą niedzielę nowego miesiąca, ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na prace remontowe kościoła. W tym roku zaplanowana jest naprawa instalacji elektrycznej. Bóg zapłać za zrozumienie!

  1. Zachęcamy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który dziś rozpoczyna się na pl. Wolności o godz. 13.3o. Jest to forma jasełek, dlatego prosimy o przebranie się za kolędników. Na zakończenie w parafii św. Andrzeja Boboli będzie poczęstunek i wspólne śpiewanie kolęd.

  2. Za tydzień w niedzielę obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, którym kończymy okres Bożego Narodzenia.

  3. W pierwszym tygodniu wakacji (od 24 do 28 czerwca) organizujemy wyjazd autokarowy dla dzieci i młodzieży z rodzicami do Paryża i Disneylandu. Koszt 1050 zł i 90 euro. Szczegóły u ks. Łukasza.

  4. Porządek kolędy – wizyty duszpasterskiej: od godz. 15.3o.

 

Poniedziałek – Reja 1-> 37, 6,6A, 10, 12; 29A->31E

Wtorek – ul. Reja 17A i 21A, B, C ,D Środa – Osiedle nad Jeziorem 1, 2, 3, 4, 5 Czwartek – Osiedle nad Jeziorem 6, 7, 8, 9, 10, 11 Piątek – Morawskiego 2A, 2B, 3, 4 Sobota – Zajezierze, ul. Polna ( od godz. 10.oo – prośba o transport)

  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Marcina Króla i Danutę Freitag. Wieczny odpoczynek