Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

Bramy podnieście swe szczyty, aby mógł wkroczyć Król Chwały [Ps 24]

  1. W czwartek obchodzimy święto św. Andrzeja Apostoła brata św. Piotra.

  2. Spowiedź w pierwszy piątek miesiąca: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych przed poranną i wieczorną Mszą św. Tego dnia od godz. 9.oo odwiedziny chorych. W sobotę po porannej Mszy Św. różaniec w intencji rodzin i małżeństw a o 21.oo Apel Jasnogórski.

  3. Za tydzień – I Niedziela Adwentu, rozpoczynająca nowy rok liturgiczny.

  4. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii przeżywać będziemy od III Niedzieli Adwentu.

  5. Rekolekcje adwentowe dla osób żyjących w związku niesakramentalnym odbędą się w Elblągu w dniach 3-5 grudnia br. w kościele Bożego Ciała – ul. Robotniczej 29. Msza św. z nauką rekolekcyjną w niedzielę [3 grudnia] o godz. 17.oo, spotkania rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek o godz. 19.oo.

  6. W czwartek w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w godz. 10.oo-17.oo odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych. Będąc dawcą możemy pomóc chorym na białaczkę. Do udziału w akcji są zaproszone osoby dorosłe w wieku 18-55 lat.

    W tym tygodniu pożegnaliśmy: Leonardę Januszko-Majchrzak, Władysława Dynowskiego, Henryka Klein, Stanisławę Jarczyńską. Wieczny odpoczynek….