ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia. Jeszcze raz dziękujemy za tak liczny udział w Orszaku Trzech Króli, który przeszedł po raz pierwszy ulicami naszego miasta.

  1. We wtorek, środę i czwartek o godz. 17.oo odbędzie się katecheza przed bierzmowaniem, dla grupy której opiekunem jest ks. Włodzimierz.

 

  1. W środę na godz.18.oo zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

  1. W sobotę – wspomnienie obowiązkowe św. Antoniego, opata i pustelnika, który żył na przełomie III i IV wieku.

 

  1. Za tydzień – przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy oraz rozpoczęcie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Będziemy przeżywali go pod hasłem: Jezus rzekł do Samarytanki: „Daj mi pić” (J 4,7)

 

  1. W przyszłą niedziele po Mszy św. o 12.3o zapraszamy na spotkanie małżeństwa, które pragną włączyć się do wspólnoty Kościoła Domowego.

 

  1. Porządek kolędy w tym tygodniu przedstawia się następująco:

 

Poniedziałek – ul. Jagiełły, Fiszera i Pieniężnego

Wtorek         – Pl. Wolności

Środa           – oś. Sierakowskich 1, 2, 3, 4, 5, 6

Czwartek      – oś. Sierakowskich 7, 9, 13, 19, 21

Piątek           – ul. Morawskiego 2, 3, 4, 6, 6A

Sobota          – oś. Na Wzgórzu, ul. Domańskiego i Kwidzyńska

 

  1. Odpowiadając na prośbę personelu naszego szpitala, pragnę poinformować, że po Mszy Św. będą rozprowadzane informacje w formie ulotek, dotyczące trudnej sytuacji tej placówki medycznej.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności: Andrzej Nowak. Polećmy Go miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”.