Piąta Niedziela Wielkanocna

1. We wtorek wspominamy św. Andrzeja Bobolę – kapłana i męczennika, patrona Polski. W środę 17 maja przypada rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Elblągu.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o godz. 1730.

3. Dziś po Mszy św. o godz. 1230 będzie spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

4. W najbliższy czwartek o godz. 1900 w domu parafialnym odbędą się nauki przed Chrztem św., na które zapraszamy rodziców i chrzestnych, których dzieci w najbliższym czasie mają przyjąć ten sakrament.

5. W tym tygodniu, w środę i czwartek o godz. 1700 swoje spotkania mają kandydaci do bierzmowania, których opiekunem jest ks. Piotr. Prosimy, aby młodzież zabrała ze sobą katechizmy.

6. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym p.w. Świętego Michała Archanioła ze Sztumu serdecznie zaprasza na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie, która odbędzie się w naszym kościele dnia 22 maja o godz. 1800.

7. Zapraszamy młodzież ze Sztumu i okolic na autokarowy wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży na polach Lednicy dnia 03.06.2017 roku. Koszt wyjazdu wynosi 35 zł. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Kajetanem.

8. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy Śp. Jerzego JANKOWSKIEGO. Wieczny odpoczynek…

9. Zapowiedzi przedślubne

Zapowiedź I

Paweł TREĆ, Sztum i Katarzyna Małgorzata BORKOWSKA, Posada

Ktokolwiek wie o przeszkodach do zawarcia małżeństwa pomiędzy narzeczonymi proszony jest o kontakt z księdzem w kancelarii parafialnej.