Ogłoszenia XXXIII Niedziela Zwykła

Dzisiejsze ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu.

1. W naszej wspólnocie parafialnej gościmy ks. diakona z wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu, który wygłosi do nas Słowo Boże, a po mszach św. Będzie rozprowadzał kalendarze seminaryjne na rok 2017.

2. Codzienne o godz.17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową za zmarłych. Nadal też można wypełniać karty wypominkowe. Msza św. zbiorowa za zmarłych jest odprawiana w niedzielę o godz. 9.45, a w dni powszednie o godz. 18.00

3. W przyszłą a zarazem ostatnią niedzielę roku liturgicznego będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

4. W tym tygodniu, w środę i czwartek o godz. 17.00 swoje spotkania mająkandydaci do bierzmowania, których opiekunem jest ks. Włodzimierz.

5. W przyszłą niedzielę zakończy się w Kościele jubileuszowy Rok Święty Miłosierdzia. Duchowo będziemy się łączyć z Ojcem Świętym oraz osobiście i wspólnotowo dziękować za wszelkie łaski, jakich Pan Bóg udzielił Kościołowi i każdemu z nas.

6. Od poniedziałku p. Organista rozpoczyna roznoszenie poświęconych opłatków na stół wigilijny. Jest to dobra okazja, aby podziękować za całoroczną pracę w naszym kościele. Przypominamy, że poza p. Organistą nikt nie jest upoważniony do roznoszenia opłatków na terenie naszej parafii.