OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Zesłanie Ducha Świętego 5 czerwca 2022

  1. Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy okres wielkanocny. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, dodatkowa Msza Św. o godz. 10:00.
  2. Jutro przypada 23 rocznica wizyty Jana Pawła II w Elblągu. Przypomnijmy, 6 czerwca 1999 r. papież spotkał się z tłumami wiernych na lotnisku elbląskiego Aeroklubu, gdzie odprawił nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa i wygłosił homilię.
  3. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Tego dnia prosimy o modlitwę za wszystkich kapłanów, a także o powołania do kapłaństwa.
  4. Nabożeństwa czerwcowe (ku czci Serca Jezusowego) codziennie o 17.45. Zapraszamy!
  5. Próba generalna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w poniedziałek o godz. 16:00. W sobotę o godz. 12:00 odbędzie się uroczystość I Komunii św. I Spowiedź dzieci będzie w czwartek o godz. 16:00.
  6. Rocznica I Komunii św. odbędzie się 19 czerwca o godz. 12:30.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Ryszarda Łazara i Kazimierza Ziętka. Wieczny odpoczynek…