OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Zesłanie Ducha Świętego 31 maja 2020

Przybądź Duchu Święty, przyjdź światłości sumień!

1️⃣ Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy okres wielkanocny. Jutro drugi dzień zielonych świąt – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, dodatkowa Msza Św. o godz. 9:45.

2️⃣ W środę wieczorna Msza Św. w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
3️⃣ W czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Tego dnia prosimy o modlitwę za wszystkich kapłanów, a także o powołania do kapłaństwa, szczególnie do naszego Seminarium w Elblągu.
4️⃣ W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed każdą Mszą o 7:00, 16:30 i 18:00. Od godz. 9.oo rozpoczniemy odwiedziny chorych z Komunią św.
5️⃣ Nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa – od jutra, codziennie o 17:45.
6️⃣ W sobotę po Mszy Św. o 7:00, zapraszamy na różaniec w intencji rodzin i małżeństw, a o 21:00 na Apel Jasnogórski.
7️⃣ Zapowiedzi przedślubne I: Paulina Gałka i Tomasz Jastruszewski ze Sztumu.