OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXXIV Niedziela Zwykła 14 listopada 2021

  1. W czwartek obchodzimy Światowy Dzień Ubogich, ustanowiony przez Ojca Świętego Franciszka. Przy tej okazji, dziękujemy wszystkim, którzy w ciągu całego roku troszczą się materialnie i duchowo o najbardziej potrzebujących w naszej parafii, szczególnie wolontariuszom Caritas Parafialnego.
  2. Codziennie wypominki połączone z modlitwą różańcową  o 17.30 i Msza św. za zmarłych poleconych naszej pamięci o 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. We wtorek o godz. 18.30 odbędzie się katecheza przed bierzmowaniem. Obecność obowiązkowa. Proszę o zabranie swoich dzienniczków.
  4. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy: we wtorek Matkę Bożą Ostrobramską,   w środę św. Elżbietę Węgierską, w czwartek bł. Karolinę Kózkówną, we sobotę – św. Rafała Kalinowskiego – karmelitę.
  • Za tydzień w niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Tego dnia po każdej Mszy św. przy drzwiach kościoła zbierać będziemy dobrowolne ofiary do puszek, w związku z sytuacją na granicy polsko-białoruskiej. Zostaną one przekazane Caritas Polska,  która organizować będzie pomoc humanitarną wobec migrantów, gdyby taka okazała się niezbędną. Caritas musi być przygotowana na ewentualne działania pomocowe w trybie przyspieszonym i nietypowym.
  • Zachęcamy do korzystania z zasobów naszej biblioteki parafialnej, która jest czynna w sobotę w godz. 17.00 – 19.00.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy Waltraud i Stanisława Bugalskich, Ryszarda Wieczerzyckiego i Kazimierza Nowaka. Wieczny odpoczynek…