OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXXIII Niedziela Zwykła 7 listopada 2021

  1. W czwartek przypada święto Niepodległości. Porządek Mszy św.: 7.oo, o 10.oo w intencji Ojczyzny i 18.oo.
  2. Msza Św. za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych sprawowana jest przez cały listopad o godz. 18.oo. Wypominki połączone z modlitwą różańcową w intencji naszych zmarłych – codziennie pół godz. przed wieczorną Mszą św.
  3. Przez cały miesiąc można każdego dnia uzyskać odpust dla naszych zmarłych. Jedną z form jest np. pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy w tej intencji.
  4. We wtorek o godz. 18.45 odbędzie się próba chóru.
  5. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na  pielgrzymkę lotniczą osób zaszczepionych do Rzymu w dniach od 14 do 18 lutego.  Koszt pielgrzymki 1700 zł i 60 Euro. Szczegóły u ks. Łukasza. Zapisy do 15 listopada ze względu na rezerwację biletów lotniczych.
  6. Zachęcamy do wstąpienia w szeregi wspólnoty Żywego Różańca jak i do Męskiego Batalionu Różańcowego. W przypadku pierwszej wspólnoty, proszę się kontaktować z Panią Urszulą Gostomczyk a w przypadku drugiej wspólnoty z diakonem Szczepanem Okrojem lub Szymonem Mazurkiewiczem.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Marka Kwiatkowskiego i Krystiana Snocha. Wieczny odpoczynek…