OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXXIII Niedziela Zwykła 12 października 2023

  1. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie obowiązkowe Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski, w piątek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
  2. Obchodzimy dziś XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: „To jest nasz dom”. Po Mszy Św. zbierane będą ofiary na rzecz Pomocy Kościołowi w Potrzebie na Bliskim Wschodzie. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  3. Codziennie przez cały miesiąc listopad o 17:30 sprawowane jest nabożeństwo wspominkowe i odprawiane są Msze Św. zbiorowe za zmarłych w nich polecanych.
  4. Organizujemy wyjazd na czuwanie młodzieżowe do Parafii Św. Brata Alberta w Iławie 17/18.11.2023 r. Wyjazd w piątek o godz. 18:40 z parkingu przy kościele Św. Anny. Powrót w sobotę ok. 2:00. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii, przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie parafii: https://forms.gle/agz1ZLDcB7qXJ39C6, bądź skanując kod QR na plakacie umieszczonym w gablocie parafialnej.
  5. W tym tygodniu pożegnaliśmy ŚP. Honoratę Weronikę Kaproń . Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie … .