OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXXI Niedziela Zwykła 30 października 2022

  1. Do 8 listopada włącznie, można uzyskać odpust za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
  2. Wypominki, czyli modlitwa wstawiennicza w intencji zmarłych – codziennie pół godz. przed wieczorną Mszą św.
  3. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w kalendarzu: w środę – rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek – św. Leona Wielkiego, w piątek – św. Marcina z Tours, w sobotę – św. Jozafata.
  4. W piątek 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msza Św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 10.00. Jest dyspensa Ks. Biskupa Elbląskiego dla diecezjan i gości przebywających w granicach diecezji w tym dniu. Mimo piątku można spożywać pokarmy mięsne.

5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Małgorzatę Radtke i Romana Olszewskiego. Wieczny odpoczynek…