OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXXI Niedziela Zwykła 29 października 2023

1. We środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Nie ma Mszy o godz. 12.30. Po południu o godz. 14.00 – procesja żałobna na cmentarzach komunalnych.
  2. W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 z procesją na cmentarzu parafialnym i 18.00. O godz. 17.30 – wypominki z modlitwą różańcową za zmarłych. Msze zbiorowe za zmarłych przez cały listopad o 18.00.
  3. W dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust dla naszych zmarłych. Jedną z form jest nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy w tej intencji.
  4. Dziękujemy dzieciom i młodzieży ze Szkolnych Kół Caritas z SP2 i Liceum w Sztumie, z Zespołu Szkół z Barlewiczek i ministrantom, którzy sprzątali cmentarz parafialny.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi przed Mszą św. o 7.00, 16.30 dla dzieci i 18.00. Tego dnia odwiedzamy także naszych chorych. Ks. Łukasz od godz. 8.30, ks. Paweł od 9.00, ks. proboszcz od 9.30, ks. Włodzimierz w sobotę od 9.00.
  6. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w pierwszy piątek miesiąca, 3 listopada na spowiedź i Mszę św. a w niedziele 5 listopada o godz. 17:00 do domu parafialnego na spotkanie formacyjne.
  7. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na Nowennę i Mszę św. 8 listopada. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
  8. W pierwszą sobotę na 7.00 zapraszamy męski pluton różańcowy a na 21.00 na Apel Jasnogórski.
  9. Za tydzień w pierwszą niedzielę listopada ofiary na tacę będą przeznaczone na prace związane z wymianą instalacji elektrycznej w kościele w Sztumskiej Wsi.
  10. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Gazety można nabyć w zakrystii.
  11. Dążąc do świętości oraz pamiętając o naszej Ojczyźnie i o zmarłych, trwajmy w codziennej modlitwie.