OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXXI Niedziela Zwykła 13 listopada 2022

  1. Dziś Światowy Dzień Ubogich, ustanowiony przez papieża Franciszka, a także Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, który obchodzony jest w tym roku pod hasłem: Solidarni z Ukrainą! Przy drzwiach kościoła zbieramy do puszek ofiary na rzecz chrześcijan na Ukrainie. Dziękujemy za okazaną życzliwość.
  2. W tym tygodniu wspominamy: w środę – NMP Ostrobramską – Matkę Miłosierdzia, w czwartek – św. Elżbietę Węgierską, w piątek – bł. Karolinę Kózkównę.
  3. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – obchody Światowego Dnia Młodzieży w diecezjach.
  4. Wypominki, czyli modlitwa za zmarłych w naszym kościele, codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą. Zapraszamy!
  5. 18 listopada, w piątek organizowane jest czuwanie młodzieżowe w Kwidzynie w parafii Milosierdzia Bożego. Wyjazd autokarem o 19:15 z przystanku koło zamku. Powrót w sobote ok. godz. 1:00. Koszt 15 zł. Zapisy w zakrystii i u ks. Pawła
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Helenę Giedyk, Ryszarda Kelm i Anatola Pronin. Wieczny odpoczynek…
  7. Solidarni z Kościołem Prześladowanym na Ukrainie wypowiadajmy z wiarą słowa modlitwy maryjnej: Pod Twoją obronę