OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXX Niedziela Zwykła 24 października 2021

  1. W poniedziałki i czwartki o godz. 18.30 w domu parafialnym odbywają się spotkania ewangelizacyjne prowadzone przez wspólnotę neokatechumenalną.
  2. We wtorki o 18.45 są próby chóru. Czekamy też na nowe osoby, które chciałyby z nami śpiewać.
  3. W czwartek wspominamy w liturgii św. apostołów Szymona i Judę Tadeusza.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.3o. Różaniec dla dzieci w poniedziałek i czwartek o g. 16.30. Odmawiajmy też różaniec w naszych rodzinach.
  5. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Karty wypominkowe wyłożone są na ławkach. Prosimy o czytelne wypisanie imion zmarłych. Wypełnione karty można składać w skrzynek ustawionych w prezbiterium kościoła. 1 listopada Msze św. będą odprawione o 7.30, 9.00, 11.00 i 18.00. O godz. 14.00 rozpoczną się na cmentarzach komunalnych nabożeństwa w intencji zmarłych. 2 listopada po Mszy o 10.00 odbędzie się procesja na cmentarzu parafialnym, przy kościele.
  6. Za tydzień, w niedzielę, obchodzimy uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła. Tego dnia będziemy gościli naszego kleryka Mateusza, który będzie rozprowadzał kalendarze seminaryjne. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na potrzeby Seminarium Duchownego w Elblągu.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Stanisława Walczaka. Wieczny odpoczynek…