OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXX Niedziela Zwykła 23 października 2022

1. Dziś niedziela misyjna, która obchodzona jest pod hasłem: Będziecie moimi świadkami! Otwiera ona tydzień misyjny w Kościele.

2. W piątek wspominamy w liturgii św. apostołów Szymona i Judę Tadeusza Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego!

3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: codziennie o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci we wtorek i czwartek  o g. 16.30. Odmawiajmy też różaniec w naszych rodzinach.

4. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Karty wypominkowe wyłożone są na ławkach i na stole przy wyjściu z kościoła. Prosimy o czytelne wypisanie imion zmarłych. Wypełnione karty można składać w skrzyni przy prezbiterium, w zakrystii albo na tacę.

5. Za tydzień [w niedzielę] obchodzimy uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła. Kazania wygłosi ks. dk. Mateusz Kaźmierczak u którego będzie można nabyć kalendarz seminaryjny. Ofiary na tacę przeznaczone będą na WSD DE.

6. Dziękujemy za wszelką pomoc i ofiary w Dniu Papieskim.

7. Pan Bóg odwołał z naszej rodziny parafialnej do wieczności: +Krystynę Onasz. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…..