OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXVIII Niedziela Zwykła 11 października 2020

1. Dziś Dzień Papieski, przy wyjściu z kościoła będziemy mogli wesprzeć młodzież uzdolnioną z ubogich rodzin, w ramach Dzieła Nowego Tysiąclecia. Zbiórkę przeprowadza młodzież ze Szkolnego Koła Caritas z Barlewiczek.


2. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o g. 17.30. Różaniec dla dzieci: we wtorek i czwartek o godz. 16.3o. Zachęcamy też do odmawiania różańca w naszych domach, rodzinach.


3. We środę dzień nauczyciela. Wychowawcom, nauczycielom, katechetom, życzymy wielu Bożych Łask i opieki Ducha Św.


4. W czwartek w Dniu Dziecka Utraconego, o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji rodziców którzy utracili swoje dzieci. Po Mszy Św. na cmentarzu komunalnym odbędzie się pochówek, dzieci utraconych. Tego dnia o godz. 17.00, zapraszamy pod krzyż epidemiczny na Pl. Wolności, na odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego, w intencji ustania pandemii.

5. W przyszłą niedzielę o 12:30 nastąpi obrzęd błogosławieństwa do pełnienia posługi ministranta w zgromadzeniu liturgicznym. Ministrantami zostanie 4 kandydatów do tej posługi, którzy przez rok przygotowywali się do jej pełnienia.


6. Za tydzień, po Mszy Świętej o 12.30, odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej w naszej parafii. Rodziców prosimy o pobranie deklaracji rodziców dziecka pierwszokomunijnego w zakrystii lub kancelarii parafialnej i dostarczenie Ks. Łukaszowi do końca października.


7. W związku ze wzrostem zagrożenia koronawirusem, bardzo prosimy o przestrzeganie obowiązujących nas tu w kościele, wszystkich reżimów sanitarnych.