OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXVIII Niedziela Zwykła 10 października 2021

  1. Dziś obchodzimy Dzień Papieski. Przy drzwiach kościoła zbieramy do puszek ofiary na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspomagając młodych, utalentowanych ludzi.
  2. W czwartek obchodzimy Dzień Nauczyciela. Pracownikom oświaty składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa!                        
  3. W piątek, 15 października przeżywamy Dzień Dziecka Utraconego. Msza Św. w intencji rodzin, małżeństw, a także samotnych rodziców którzy utracili swoje dziecko – będzie odprawiona w kościele św. Andrzeja Boboli o godz. 10.00. Po Mszy św. na cmentarzu komunalnym odbędzie się pochówek dzieci utraconych.
  4. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Susza na czuwanie młodzieży Diecezji Elbląskiej. Wyjazd w piątek o 18.30. Delegat Biskupa Elbląskiego ds. powołań, ks. Maksymilian,  zaprasza dziewczyny w wieku szkoły ponadpodstawowej oraz studentki, do udziału w dniu skupienia dla dziewcząt rozeznających drogę życia. Odbędzie się on w sobotę 30 października w naszej parafii pod hasłem: „Moim powołaniem jest Miłość.” Zgłoszenia na email: powolania.elblag@gmail.com.
  5. Zapraszamy na różaniec, codziennie pół godz. przed wieczorną Mszą św. Różaniec dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 16.3o. Pamiętajmy też o różańcu w naszych domach i rodzinach.
  6. Za tydzień o godz. 16.00 odbędzie się w domu parafialnym spotkanie chóru. Serdecznie zapraszamy wszystkich chórzystów i również nowe osoby chętne, do śpiewania na chwałę Bożą.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Emilię Markowską, Wiesława Pelowskiego i Bogumiła Figger. Wieczny odpoczynek…