OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXVI Niedziela Zwykła 27 września 2020

1. W tym tygodniu wspominamy w liturgii: we wtorek św. archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w środę św. Hieronima – autora tłumaczenia Pisma św. na język łaciński, w czwartek – św. Teresę od Dzieciątka Jezus, w piątek – świętych Aniołów Stróżów.

2. Jak każdego roku obchodom rocznicy beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki, 28 września, towarzyszy wyjątkowe wydarzenie: odmawiana jest publicznie na ulicach miast, o godz. 15.00, Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy jutro o 15.00 pod krzyż pandemiczny na Pl. Wolności na wspólną modlitwę.

3. W rozpoczynającym się tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź przed i w trakcie Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź dla dzieci o godz. 16.30. Odwiedziny chorych z komunia św.: czwartek od 10.00 ks. proboszcz, w piątek od 9.00 ks. Maksymilian, w sobotę od 9:00, ks. Włodzimierz i ks. Łukasz.  W sobotę po porannej Mszy Św. różaniec w intencji rodzin i małżeństw a o 21.00 Apel Jasnogórski.

4. Od czwartku, nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy w piątek na godz. 16.30. Zachęcamy także do odmawiania różańca w naszych domach i rodzinach.

5. Z powodu rozprzestrzeniania się pandemii, przypominamy o konieczności zachowywania przepisów sanitarnych w kościele: dezynfekcji rąk oraz używania maseczek, zasłaniając usta i nos, jednocześnie prosimy o przyjmowanie komunii św. na wyciągniętą przed siebie dłoń.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Teresę Neubauer i Henryka Szubę. Wieczny odpoczynek…