OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXVI Niedziela Zwykła 26 września 2021

 1. W nadchodzącym tygodniu wspominamy: w środę świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w czwartek św. Hieronima; w piątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus; w sobotę świętych Aniołów Stróżów.
 2. Przypominamy o zapisach dzieci do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św. oraz do sakramentu bierzmowania, które odbędą się w roku 2022. Deklaracje można otrzymać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Wypełnione należy przekazać ks. Łukaszowi. Pierwsza katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12.30.
 3. We wtorek o godz. 15.00, na Pl. Wolności przy Krzyżu pandemicznym, odbędzie się spotkanie modlitewne. Odmówimy Koronkę do miłosierdzia Bożego, o ustanie pandemii.
 4. W piątek rozpoczyna się miesiąc modlitwy różańcowej. Codziennie o godz. 17.3o zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, dzieci natomiast we wtorki i czwartki na godz. 16.30.
 5. W pierwszy piątek miesiąca, zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty o godz. 7.00, 16.30 – zapraszamy dzieci i młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania i o 18.oo. Odwiedziny chorych z komunią św.: w piątek – od godz. 9.oo ks. proboszcz, od godz. 10.30 ks. Maksymilian; w sobotę od 9.oo, ks. Włodzimierz i ks. Łukasz.
 6. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na mszę św. z nabożeństwem pierwszobotnim o godz. 7:00 oraz na apel jasnogórski o 21:00.
 7. W przyszłą niedzielę, ofiary składane na tacę, przeznaczone będą na prace przy konserwacji witraży i zakup rzutnika multimedialnego.
 8. Z dniem 30 września, kończy pracę w naszej Parafii Pan organista Marcin Katarzyniak. Bardzo dziękujemy za wieloletnią służbę i wszelkie dobro. Pan Marcin od 1 września, podjął pracę na pełny etat, w Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach, jako nauczyciel zawodu. Zachowując ciągłość życia parafialnego, od 1 października, jako organistka i kościelna, będzie zatrudniona Pani Ewelina Miernikiewicz, która wraz z rodziną zamieszka w organistówce.  Panu Marcinowi życzymy na co dzień wielu Bożych łask, szczególnie w realizacji nowych wyzwań zawodowych.
 9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności ś.p. Jadwiga Wysocka.
  W jej intencji pomódlmy się. Wieczny odpoczynek…