OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXVI Niedziela Zwykła 25 września 2022

  1. Dzisiaj w łączności z Ojcem Świętym Franciszkiem obchodzimy w Kościele na całym świecie Dzień Migranta i Uchodźcy.
  2. W nowym tygodniu wspominamy w liturgii: we wtorek – św. Wincentego A Paulo, w środę – św. Wacława męczennika, w czwartek – świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek – św. Hieronima – kapłana i doktora Kościoła; w sobotę – św. Teresę od Dzieciątka Jezus.
  3. W środę o godz. 15:00 na Pl. Wolności wraz ze Wspólnotą Miłosierdzia Bożego, odmówimy koronkę, w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki
  4. W sobotę rozpoczyna się październik. Tego dnia ks. Łukasz i ks. Włodzimierz odwiedzą swoich chorych od godz. 9:00. Na poranną Mszę św. zapraszamy Męski Pluton Różańcowy. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17:30. Różaniec dla dzieci: we wtorek i czwartek, o godz. 16.30. W sobotę o 21:00 zapraszamy na Apel Jasnogórski.
  5. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna z przeznaczeniem na serwis instalacji przeciwpożarowej i przeciwwłamaniowej, natomiast po Mszach św. zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Elbląskiej.
  6. Poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii odbędzie się na Mszy Św. w niedzielę o godz. 12.30. Po Mszy spotkanie dla ich rodziców.
  7.  Ks. Łukasz organizuje pielgrzymkę do Barcelony w dniach od 18 do 22 stycznia. Koszt wyjazdu wynosi 2700 zł i 100 euro. Szczegóły i zapisy u ks. Łukasza.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Reginę Latowską i Urszulę Woźniak. Wieczny odpoczynek…