OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXV Niedziela Zwykła

 20 września 2020

1. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: w poniedziałek – św. Mateusza Apostoła; w środę – św. Ojca Pio – zakonnika, kapłana, stygmatyka, w sobotę – św. Kosmę i Damiana – lekarzy i męczenników.


2. Dziś w Sztumskiej Wsi o godz. 12:00 zostanie odprawiona Msza Św. odpustowa.


3. W poniedziałek o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie trzeciej grupy dzieci, przygotowujących się do I komunii św. Pierwsza spowiedź w piątek o godz. 17:00, uroczystość komunijna w niedziele o 12:00.

4. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym odbędzie się w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej.


5. Z piątku na sobotę odbędzie się diecezjalne czuwanie młodzieży w Morągu. Informacje i zapisy u ks. Maksymiliana.

6. Zapowiedzi przedślubne II: Mateusz Lewandowski ze Sztumu i Emilia Adamowska z Mikołajek Pomorskich.


7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Jacka Kostrzewskiego. Wieczny odpoczynek…