OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXV Niedziela Zwykła 19 września 2021

  1. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: we wtorek św. Mateusza Apostoła – patrona celników, w czwartek – św. Ojca Pio z Pietrelciny.
  2. Rozpoczynamy zapisy młodzieży z pierwszych klas ponadpodstawowych do sakramentu bierzmowania w roku 2022 r. Deklaracje można otrzymać w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej. Wypełnioną należy przekazać ks. Łukaszowi do końca września. Pierwsza katecheza dla kandydatów do bierzmowania 22 września o godz. 16 w naszym kościele.
  3. Zapraszamy na spotkania oazowe, które co czwartek odbywają się w sali domu parafialnego. Dzieci na Oazę Dzieci Bożych  – spotkania o 17:30. Młodzież na spotkania o 19:30.
  4. Organizujemy jednodniowy wyjazd dla młodzieży i dzieci (od 12 roku życia) do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku oraz do aquaparku w Redzie. Wyjazd odbędzie się w sobotę, 9 października. Koszt: 85 zł. Więcej informacji i zapisy u ks. Maksymiliana.
  5. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: ś.p. Henryk Grenda i Renata Grabowska. W ich intencji pomódlmy się: Wieczny odpoczynek…