OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXIX Niedziela Zwykła 22 października 2023

• 1. Dziś niedziela misyjna, która obchodzona jest pod hasłem: Misje sercem Kościoła. Otwiera ona tydzień misyjny w Kościele.
  • 2. W poniedziałek wspominamy w liturgii św. Józefa Bilczewskiego – biskupa, a w sobotę – św. apostołów Szymona i Judę Tadeusza.
  • 3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: codziennie o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci w poniedziałek i środę o godz. 16.30. Odmawiajmy też różaniec w naszych rodzinach.
  • 4. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Karty wypominkowe wyłożone są na ławkach. Prosimy o czytelne wypisanie imion zmarłych. Wypełnione karty można składać w skrzynkach przy prezbiterium.
  • 5. Zapowiedzi przedślubne II: Wojciech Zyska i Nikola Maria Grubecka
  • 6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Karola Nierzwickiego. Wieczny odpoczynek….