OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXIX Niedziela Zwykła 16 października 2022

1. Dziś w całym kraju obchodzimy Dzień Papieski. Ofiary składane do puszek przy drzwiach kościoła są przeznaczone na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, czyli na stypendia dla utalentowanej młodzieży, pochodzącej często z mniej zamożnych rodzin. Jest to żywy pomnik budowany przez nas ku czci św. Jana Pawła II. Zbiórkę przy drzwiach kościoła przeprowadza młodzież ze Szkolnego Koła Caritas z Zespołu Szkół Zawodowych w Barlewiczkach oraz wolontariusze z Zespołu Szkół im. Kasprowicza ze Sztumu.

2. W nowym tygodniu wspominamy w liturgii: we wtorek – św. Łukasza Ewangelistę – patrona lekarzy i pracowników służby zdrowia, którym składamy nasze serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego; w środę – wspomnienie – bł. ks. Jerzego Popiełuszki – kapłana, kapelana Solidarności, męczennika; w sobotę – wspomnienie św. Jana Pawła II – papieża.

3. Trwa październik. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie o g. 17:30. Różaniec dla dzieci: we wtorek i Czwartek o godz. 16:30.

4. Za tydzień Niedziela Misyjna.

5. Na ławkach zostały wyłożone koperty z kartkami wypominkowymi.

6. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.