OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXIV Niedziela Zwykła 11 września 2022

  • W poniedziałek obchodzimy wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi oraz rocznicę Bitwy pod Wiedniem. W środę przypada Święto Podwyższenia Krzyża (jest to dzień modlitwy o pokój dla Ukrainy). W czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, w piątek – świętych męczenników papieża Korneliusza i biskupa Cypriana, w sobotę – św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, arcybiskupa warszawskiego. Za tydzień w Sztumskiej Wsi o godz. 12:00 Msza Św. odpustowa.
  • Trwa rekrutacja do naszego seminarium duchownego w Elblągu. Cieszymy się z kandydatów, którzy już się zgłosili. W modlitwie prosimy Boga o otwartość serca i odwagę dla kolejnych.
  • W czwartek o godz. 17:30 zapraszamy wszystkie chętne dzieci  do salki katechetycznej na spotkanie Oazy Dzieci Bożych. Tego samego dnia o godz. 19:00, także w salce parafialnej spotkanie dla młodzieży oazowej. W piątek o godz. 18:00 z parkingu koło kościoła, nastąpi wyjazd na czuwanie młodzieżowe do Morąga. Koszt 20 zł. Zapisy u ks. Pawła.
    W sobotę o godz. 10:00 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.
  • Prosimy rodziców dzieci przygotowujących się  do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej o odebranie deklaracji w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Deklarację rodziców należy złożyć do końca września.   
  • Zapraszamy uczniów klas szkół ponadpodstawowych, którzy chcą przygotować się i przystąpić do bierzmowania o odebranie deklaracji i złożenie jej do końca września w zakrystii bądź kancelarii parafialnej 
  • Życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.