OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXIII Niedziela Zwykła 5 września 2021

  1. Dziś po mszach świętych młodzież ze Szkolnego Koła Caritas z Barlewiczek zbiera do puszek ofiary, które zostaną przeznaczone na pomoc humanitarną dla uchodźców z Afganistanu.
  2. W środę przeżywać będziemy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na msze św. o 7:00 i 18:00.
  3. Rozpoczynamy zapisy dzieci do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św w roku 2022. Deklaracje można otrzymać w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej. Wypełnioną należy przekazać Ks Łukaszowi do końca września. Pierwsza katecheza dla rodziców 26 września po Mszy Św o godz 12.30.
  4. W czwartek, 9 września o godzinie 19:30 w sali domu parafialnego odbędzie się spotkanie organizacyjne dla oazy działającej przy naszej parafii. Zapraszamy oazowiczów ale też wszystkich chętnych, chcących dołączyć do wspólnoty.
  5. Najbliższe Czuwanie Młodzieży Diecezji Elbląskiej odbędzie się w piątek, 17 września, w Kwidzynie. Zapisy na autokar u ks. Maksymiliana. Wyjazd z parkingu przy kościele o 19:15.
  6. Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Bartosz Tomasz Stachowicz, kawaler ze Sztumu i Małgorzata Róża Schufreida, panna ze Sztumu – zapowiedź II. Osoby mające wiedzę na temat przeszkód uniemożliwiających między tymi nupturientami zawarcie sakramentu małżeństwa, są zobowiązane w sumieniu poinformować o tym duszpasterza.
  7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności ś.p. Genowefa Borzyszkowska
    W jej intencji pomódlmy się. Wieczny odpoczynek…