OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXIII Niedziela Zwykła 4 września 2022

 1. W rozpoczynającym się tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty, w czwartek – święto Narodzenia NMP – czyli Matki Bożej Siewnej – tego dnia po Mszach św. poświęcenie ziarna na zasiew.
 2. Przypominamy, że uroczystości odpustowe w sanktuarium w Gietrzwałdzie odbędą się w niedzielę za tydzień (11 września) – Msza polowa o godz. 11.00. Jest to jednoczenie 145. rocznica objawień maryjnych w Gietrzwałdzie.
 3. We wtorek o 18.30 próba chóru, w środę na wieczorną Mszę św. zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca, po Mszy zmiana tajemnic różańcowych; Odnowa w Duchu Świętym ma spotkanie w środę po wieczornej Mszy św.
 4. W czwartek o godz. 19:00 zapraszamy młodzież oazową i
  wszystkich chętnych młodych na spotkanie do salki parafialnej.
  W sobotę 10.09 o godz. 10:00 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.
 5. W piątek 9 września przypada 13. rocz. śmierci ks. bp. Andrzeja Śliwińskiego – pierwszego biskupa elbląskiego. Pamiętajmy o Zmarłym w modlitwie.
 6. Przypominamy, że trwa rekrutacja do seminarium duchownego w Elblągu. Młodym mężczyznom pragnącym podjąć studia i drogę do kapłaństwa.
 7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Irenę Bargieł. Wieczny odpoczynek…