OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXII Niedziela Zwykła 30 sierpnia 2020

1. Jutro tj. 31 sierpnia obchodzimy 40. rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność”.

2. We wtorek 1 września w 81. rocznicę wybuchu II wojny światowej modlimy się o pokój na świecie. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia ustanowiony przez papieża Franciszka.

3. Msza św. dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie nowego roku szkolnego we wtorek o godz. 18:00.

4. W środę o 18:00, Msza Św. w intencji Żywego Różańca. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.   

4. W rozpoczynającym się tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, kiedy modlimy się o powołania do kapłaństwa, zakonu i nauczycieli religii;  pierwszy piątek miesiąca, to możliwość spowiedzi przed i w trakcie Mszy św. o 7:00 i 18:00. Tego dnia, ks. proboszcz i ks. Maksymilian odwiedzimy chorych a ks. Włodzimierz i ks. Łukasz w sobotę od godz. 9:00; w pierwszą sobotę, po porannej Mszy św., różaniec w intencji rodzin i małżeństw a o 21:00 Apel Jasnogórski.

5. W przyszłą niedzielę odbędzie się w naszej parafii wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi ks. bp Wojciech Skibicki. Biskup na wszystkich Mszach wygłosi do nas kazanie, a na Mszy o 12:00 udzieli sakramentu bierzmowania. Spowiedź dla młodzieży i dla świadków bierzmowania, w piątek o godz. 17:00.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Zbigniewa Szafrańskiego. Wieczny odpoczynek…