OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXII Niedziela Zwykła 6 września 2020

  • Od dnia dzisiejszego powracamy do odprawiania Mszy Św. z udziałem dzieci, o godz. 12:00.
  • Za tydzień o godz. 12:00, do pierwszej Komunii św. przystąpi II grupa dzieci z naszej parafii. W piątek o godz. 16.00, pierwsza spowiedź. Próby od poniedziałku o godz. 16.00.
  • Kancelariaparafialna czynna jest: we wtorki i czwartki, od godz. 16.00 do 18.oo oraz w soboty od godz. 10.00 do 12.00.
  • We wtorek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o 7.00 i 18.00.
  • W piątek, 11 września o 19.00 zapraszamy dzieci i młodzież na spotkanie rozpoczynające rok formacyjny Ruchu Światło – Życie przy naszej parafii. Na spotkaniu nastąpi podsumowanie wakacji, przedstawienie planu formacyjnego na najbliższy rok oraz ustalenie dni spotkań z poszczególnymi grupami oazowymi.
  • W sobotę, 12 września o 10.00 zapraszamy ministrantów i lektorów na spotkanie Służby Liturgicznej Ołtarza.
  • Także w sobotę, mszą świętą o 18.oo rozpoczniemy spotkanie popielgrzymkowe grupy Zantyr Sztum – Pomezania Malbork. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia za tegoroczną pielgrzymkę.
  • 19 września w parafii pw. bł. Jerzego Matulewicza w Pasłęku odbędzie się Powakacyjny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Z kolei w nocy z 25 na 26 września odbędzie się Diecezjalne Czuwanie Młodzieży w par. pw. Trójcy Przenajświętszej w Morągu. Więcej informacji o tych wydarzeniach i zapisy na autobus u ks. Maksymiliana.