OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXII Niedziela Zwykła 30 lipca 2023

  1. W dniu dzisiejszym przeżywamy uroczystość odpustową ku czci Św. Anny naszej patronki. Główna Msza  św. odpustowa zostanie odprawiona o 11.30 pod przewodnictwem ks. prof. Marka Żmudzińskiego, dziekana Wydziału Teologicznego UWM w Olsztynie. Wieczorem o 18.45 rozpocznie się koncert organowy w wykonaniu Pawła Seligmana. Serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu wspominamy w liturgii: we wtorek św. Alfonsa Marię Liguoriego, w piątek św. Jana Marię Vianneya. Za tydzień w niedzielę – święto Przemienienia Pańskiego.
  3. W środę na wieczorną Mszę św. zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca. Po Mszy zmiana tajemnic.
  4. W tym tygodniu przypada także pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi przed Mszą św. o 7.00 i 18.00.
  5. Odwiedziny chorych z komunią św.: w poniedziałek ks. Łukasz od godz. 9.00,  ks. proboszcz od godz. 10.00, w piątek ks. Paweł od godz. 9.00 i ks. Włodzimierz w sobotę od 9.00. 
  6. Wczoraj wyruszyła na trasę Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę, grupa Zantyr Sztum. Informujemy, że w dniach 6-10 września odbędzie się Żuławska Pielgrzymka Piesza od Ujścia Wisły do Gietrzwałdu. Więcej informacji na ten temat na stronie diecezji lub bezpośrednio u ks. Marka Witkowskiego: tel.: 733 872 988; E-mail: ryjewoparafia@gmail.com. Proszę o modlitwę w intencji naszych pielgrzymów.
  7. Rozpoczyna się miesiąc sierpień, w którym możemy podjąć abstynencję, ofiarowując ją zwłaszcza za zniewolonych i udręczonych chorobą alkoholową.
  8. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na trwające prace związane z wymianą instalacji elektrycznej w kościele w Sztumskiej Wsi.