OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXII Niedziela Zwykła 29 sierpnia 2021

  1. Kończy się czas wakacji i urlopów. Módlmy się o szczęśliwy powrót do domu, wszystkich odpoczywających.
  2.  1 września, w kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej, módlmy się o pokój na świecie. Tego dnia rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego zostanie odprawiona w I piątek miesiąca o godz. 16.30. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  3. W środę zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca na wieczorną Mszę Św. i zmianę tajemnic różańcowych.
  4. W I piątek miesiąca spowiedź przed każdą Mszą Św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Odwiedziny chorych z komunią św.: ks. Maksymilian –  piątek od godz. 10.00; ks. Włodzimierz i ks. Łukasz – sobota od godz. 9.oo.
  5. W sobotę zapraszamy o 6.45 na Godzinki ku czci Matki Bożej i po porannej Mszy Św. na modlitwę różańcową w intencji małżeństw i rodzin.
  6. W sobotę odbędzie się bal młodzieżowy w ramach spotkania popielgrzymkowego grup pielgrzymkowych Zantyr Sztum – Pomezania Malbork oraz na rozpoczęcie roku formacyjnego oazy. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 18.00 w kościele św. Andrzeja Boboli. Zapisy u ks. Maksymiliana. Koszt 20 zł. Z tego względu Apel Jasnogórski o godz. 21.oo, odbędzie się w kościele św. Andrzeja Boboli.
  7. Za tydzień ofiary składane na tacę, przeznaczone będą na prace remontowe naszego kościoła.
  8. Zapowiedzi przedślubne II: Daniek Żukowski i Aleksandra Kopecka z Gdańska; Michał Robert Łukaszewicz i Ewa Stefania Kikut ze Sztumu.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Władysława Wiśniewskiego, Marka Kopanię i Janusza Lewandowskiego. Wieczny odpoczynek…