OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXI Niedziela Zwykła 21 sierpnia 2022

  1. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: w poniedziałek – Najświętszą Maryję Pannę Królową, we wtorek – św. Różę z Limy, w środę – św. Bartłomieja Apostoła, w sobotę – św. Monikę.
  2. W piątek [26 sierpnia] przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Tego dnia Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.
  3. W dniach 24-25 września br. odbędą się w Pasłęku XII. Warsztaty Muzyki Liturgicznej. Śpiewaków, chórzystów, uczestników parafialnych zespołów muzycznych  zachęcamy do udziału. Szczegóły w Internecie.
  4. Przypominamy, że trwa rekrutacja na studia w Wyższym Seminarium Duchownym w Elblągu, a także na studia w Wydziale Teologii UWM w Olsztynie. Potrzebujemy nowych księży i nauczycieli religii. Dlatego nawiązując do dzisiejszego listu Księdza Biskupa Elbląskiego zwracamy się do ludzi młodych: nie lękajcie się, nie bójcie się odpowiedzieć w sercu na zaproszenie Chrystusa! Jesienna rekrutacja trwać będzie od 1 do 15 września. Więcej informacje na stronie internetowej i Facebooku diecezji.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Józefa Szota. Wieczny odpoczynek…