OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XVIII Niedziela Zwykła 2 sierpnia 2020

1. Ze względu na wzrost zachorowań na koronawirus, bardzo prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego podczas Mszy Św. Mamy obowiązek zasłonięcia nosa i ust maseczką lub plastikową przyłbicą przez tych, którzy nie mogą nosić maseczki. Przyjmujemy Komunie Św. na rękę. Wyciągamy obydwie, kładąc lewą dłoń na prawej. Prawą ręką odsłaniamy maseczkę łapiąc za nausznik i tą samą ręką bierzemy Komunie św. wkładając do ust. Wszystko to czynimy stojąc przed kapłanem. Prosimy też o zachowanie odległości 1,5 m podczas podchodzenia do Komunii. Ze względów sanitarnych, nie będziemy udzielać Komunii św. do ust. 

2. Od poniedziałku przywracamy zwyczaj uruchomienia dzwonów na Anioł Pański o godz. 12:00.

3. Proszę o modlitwę w intencji pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, szczególnie dla grupy Zantyr Sztum.

4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszą Św. o 7:00 i 18:00. Od godz. 9.oo rozpoczniemy odwiedziny chorych z Komunią Św.

5. Podczas miesiąca trzeźwości, wspierajmy modlitwą osoby uzależnione i współuzależnione od alkoholu, narkotyków, hazardu i urządzeń elektronicznych.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Annę Kasprowicz i Jerzego Derengowskiego. Wieczny odpoczynek…