OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XVII Niedziela Zwykła 24 lipca 2022

  1. Serdecznie zapraszamy parafian i gości na Sumę Odpustową ku czci św. Anny dzisiaj o godz. 11.00. Kazanie odpustowe wygłosi Ksiądz prof.  Marek Karczewski – rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu. O godz. 19:00  rozpocznie się koncert ku czci Feliksa Nowowiejskiego, w wykonaniu wybitnych muzyków: prof. Romana Peruckiego, dyrektora Polskiej Filharmonii Bałtyckiej – na organach i Łukasza Długosza na flecie. Serdecznie zapraszamy na Mszę Św. odpustową a później na wspaniały koncert w naszym kościele.
  2. W najbliższy piątek, 29 lipca mszą świętą o godz. 8.30 swoje pielgrzymowanie na Jasną Górę rozpoczyna grupa pielgrzymkowa Zantyr Sztum – Pomezania Malbork. Sekretariat grupy pielgrzymkowej
    z możliwością zapisów i odbioru pakietów pielgrzyma będzie czynny we wtorek i środę od godz. 17:00 do 19:00 w sali domu parafialnego.
  3. Dziś obchodzimy II Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych, ustanowiony przez papieża Franciszka. Pamiętajmy w modlitwach o naszych seniorach.
  4. Jutro w poniedziałek 25 lipca wspominamy św. Krzysztofa – patrona podróżujących i kierowców. Po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Serdecznie zapraszamy.
  5. Ks. Łukasz odwiedzi chorych z Komunią Świętą w sobotę od godz. 9:00.
  6. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć następujące osoby: Jarosław Jan Lewowicki z Elbląga i Martyna Spinner z Elbląga.
  7. W minionym tygodniu  pożegnaliśmy: + Zofię Biedrzycką i Jana Rzymskiego. Pomódlmy się: „Dobry Jezu…”